Gjuan me armë në restorant dhe largohet në drejtim të panjohur

Pronari i një restoranti në Lipjan ka raportuar në polici se një mashkull i panjohur ka shtënë dy here me armë zjarri në lokal, raporton Gazeta Enigma.

Nga policia kanë njoftuar se në ora 05:15 të mëngjesit dhe është larguar në drejtim të panjohur.Nuk raportohet për lëndime në njerëz.

Rasti është në procedurë hetimore. / Gazeta Enigma.

Related Articles