Aksidentohet autobusi nga Kosova në Kroaci, 10 të vdekur

Të paktën 10 persona raportohet të jenë vdekur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur mëngjesin e së dielës…

Dalin pamjet: Si ndodhi aksidenti ku humbën jetën 4 anëtarët e familjes nga Shtimja

Katër ditë më parë ndodhi një aksident i rëndë trafiku në magjistralen Ferizaj- Shtime, përkatësisht në fshatin Koshare të Ferizajt.…

Një aksident trafiku ka ndodhur në fshatin Bellopojë në Istog, si pasojë janë lënduar 7 persona

Për Gazetën Enigma rastin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Pejës, Fadil Gashi. “Sot rreth…

Aksident trafiku në rrugën Fushë Kosovë – Prishtinë, dy persona të lënduar

Rreth orës 20:00 në rrugën Fushë Kosovë – Prishtinë, ka ndodhë një aksident trafiku, raporton Gazeta Enigma. Policia njofton se…

Aksident në rrugën Prishtinë-Podujevë, lëndohen tre persona

Një aksident trafiku ka ndodhur sot ( e diele ) rreth orës 06:30, në rrugën Prishtinë-Podujevë, përkatësisht në fshatin Trudë,…

Aksident trafiku në Vushtrri, vetura godet këmbësoren

Një këmbësore është goditur dhe është duke marrë trajtime mjekësore në Spitalin e Vushtrrisë pas një aksidenti të trafiku që…

Një i lënduar në një aksident në Dobërdol të Podujevës

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 14:00 në Dobërdol të Podujevës, ku si pasojë një person është lënduar, raporton…

Aksident me gjashtë të lënduar në Stanoc të Vushtrrisë

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur dje në fshatin Stanoc të Komunës së Vushtrrisë, raporton Gazeta Enigma. Sipas policisë…

Aksident trafiku në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë, lëndohen katër persona

Katër persona kanë mbetur të lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur sot në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë,…