Iu gjet dhe sekuestrua pistoleta me tetë fishekë, arrestohet një person në Prishtinë

Është arrestuar një person në Prishtinë, pasi të njëjtit i është gjetur dhe sekuestruar një pistoletë me tetë fishekë. Policia…

Ekspozuan një revole në rrjetet sociale, arrestohen dy person në Mitrovicë

Dy persona janë arrestuar në Mitrovicë pasi të njëjtit kanë ekspozuar një revole në rrjetet sociale. Në raportin e policisë…

Vodhi auto-pjesë në një lokal në Fushë Kosovë, arrestohet i dyshuari

Një person është arrestuar në Fushë Kosovë. Ai dyshohet se bashkë me dy persona tjerë e kanë thyer një lokal…

Keqtrajtoi fëmijën e saj, arrestohen gruaja nga Fushë Kosova

Një grua në Fushë Kosovë është dërguar në mbajtje pasi dyshohet se e ka keqtrajtuar fëmijën e saj. “KEQTRAJTIM APO…

Arrestohet një person për dhunim në Gjakovë

Dje është arrestuar një person në Gjakovë, pasi dyshohet se e ka dhunuar një grua. Viktima ka pranuar tretman mjekësor…

Arrestohet pejani, dyshohet se dhunoi një femër

Policia e ka arrestuar një person në Pejë. Ai dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një femër. I njëjti…

Arrestohet një person në Pejë për shitje të produkteve farmaceutike pa banderola

Një person është arrestuar në Pejë pasi që dyshohet se i njëjti ka tentuar të shesë produkte farmaceutike pa banderola.…

Këta janë serbët e dyshuar që e detyruan 42-vjeçarin t’iu paguajë haraç, “e akuzuan se po punon me shqiptarë”

Sot u raportua për arrestimin e dy personave në Zubin Potok, që dyshohet se përfituan kundërligjshëm për vite me radhë…

Ky është 21-vjeçari që u kap me armë ilegale në Pejë, përfundoi në ndalim policor

Posedimi i armëve të zjarrit është shndërruar në një dukuri negative, pasi që përpos që është e kundërligjshme, po cenohet…

Kanosi burrin e saj, arrestohet një grua në Gjakovë

Është arrestuar një grua në Gjakovë, pasi e njëjta dyshohet se ka kanosur bashkëshortin e saj. Në raportin e policisë…