Policia nis hetimet për rastin e 55-vjeçarit që u gjet i vdekur në veturën e tij

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka nisur hetimet  për rastin e 55-vjeçarit që u gjet i vdekur në veturën…

Vjedhja e dy milionë eurove, vazhdohet paraburgimi për të dyshuarit

Gjykata e Prishtinës, ka marrë vendim duke ua vazhduar masën e paraburgimit edhe për dy muaj, dy të dyshuarve, Labinot…

Si u zhduk biznismeni nga Prishtina, cilat janë dyshimet e familjes

Pasditen e 8 prillit të muajit të kaluar, biznesmeni Bedri Rexhepi ka dalë nga banesa e tij e cila gjendet…

Identifikohet i dyshuari për vrasjen në Pejë

Një person është privuar nga jeta në një lokal në rrugën “Gjin Gazulli” në Pejë. Bëhet fjalë për viktimën mbi…

Armend Zemaj dyshon se po fshihen numrat e vdekjeve dhe të infektuarve nga COVID-19

Deputeti i LDK-së, njëherësh edhe ish-Ministër i Shëndetësisë, Armend Zemaj ka thënë që ka marrë informacione të cilat hedhin dyshime…