Përfundojnë pjesët e para në dy ndeshjet e Superligës, vetëm një gol

Përfundojnë pjesët e para në dy ndeshjet e Superligës, vetëm një gol
Kanë përfunduar pjesët e para në dy ndeshjet e Superligës së Kosovës, të vlefshme për xhiron e 26-të.

Skuadra e Prishtinës është duke fituar minimalisht 0 me 1 si mysafir i Drenicës.Golin e vetëm në këtë ndeshje e shënoi Pllana në minutën e 33’të.

Kurse gola nuk pati fare në 45 minutat e para të ndeshjes mes Malishevës dhe Dritës. Atje është 0 me 0.

Related Articles