Shefat Isufi pëson humbje ndaj Vilcans, mposhtet me K.O në raundin e tretë

Shefat Isufi pëson humbje ndaj Vilcans, mposhtet me K.O në raundin e tretë

Ka përfunduar meçi mes Shefat Isufit dhe Ralfs Vilcans

Boksieri nga Letonia triumfoi në raundin e tretë kundër Isufit.

Tani, Vilcans është kampion i ‘WBA Continental’ në kategorinë gjysmë të rëndë.

Megjithatë, edhe Isufi pati mundësitë e tij në këtë përballje.

Eventi ‘Profi Box Gala’ i organizuar nga Hazrolli Sports & Performance po transmetohet LIVE në TV Dukagjini.

Pas disa momenteve do të fillojë meçi kryesor i mbrëmjes mes Jurgen Uldedaj dhe Damir Beljo.

Related Articles