Lista e plotë e lojtarëve të lënduar te Barcelona – kur priten të rikthehen në fushë

Pas triumfit të Barcelonës në Ligën e Kampionëve kundër Portos, Xavi ka thënë se në këtë takim ishte pa disa…

Barcelona fiton me vështirsi ndaj Portos

Barcelona ka marr një fitore të rëndësishme ndaj Portos me rezultat 1-0 në kuadër të xhiros së dytë të fazës…

Zyrtare: Barcelona prezanton Joao Felixin (Video)

Barcelona ka konfirmuar zyrtarisht transferimin e Jiao Felix nga Atletico Madridi. Lojtari i është bashkuar klubit katalanas në formë huazimi…

Barcelona në alarm për Cancelon, një tjetër gjigant futet në garë për portugezin

Barcelona është alarmuar nga një klub i madh që luan në Ligën e Kampionëve, pasi është duke u përpjekur të…

Barcelona pritet t’i finalizojë sot dy transferimet e mëdha

Barcelona pritet t’i mbyll me sukses transferimet e Joao Felix dhe Joao Cancelo gjatë ditës së sotme. Klubi katalunas ka…

Gundogan: Jam te Barcelona për të fituar tripletën

Ilkay Gundogan ka ardhur te Barcelona për të fituar gjithçka. Ai mbërrin pasi ishte njëri nga lojtarët kryesor në fitimin…

Xavi flet për mos transferimin e Messit dhe ardhjen e mundshme të Neymarit

Trajneri i Barcelonës, Xavi Hernandez, ka shpjeguar se kishte menduar se Lionel Messi mund të mos ribashkohej me klubin disa…

Babai i Messit: Leo dëshiron të kthehet në Barcelonë

Babai i Leo Messit, Jorge Messi ka folur publikisht për mundësinë e rikthimit të futbollistit argjentinas në Barcelonë. Skuadra katalunase…

Barça sfidon sheikët, presidenti i LaLiga-s vendos kushte për rikthimin e Messit në Spanjë

Lionel Messi do të largohet me parametër zero në fundin e këtij sezoni nga Paris Saint-Germain. Argjentinasi dhe francezët nuk…

Feran Torres dështon te Barca, spanjollët e nxjerrin në shitje

Vetëm 1 sezon pasi u transferua nga Manchester City te Barcelona, anësori spanjoll i sulmit të “katalanasve”, Ferran Torres duket…