Von der Leyen ngushëllon familjet e viktimave nga aksidenti në Bullgari

Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, ka shprehur ngushëllime për humbjen e së paku 46 jetëve në aksidentin…

“E lidhën dhe ia vendosën thikën me sharrë në fyt” – Hajnat terrorizojnë familjen nga Peja

Ishte duke u kthyer në shtëpinë e tij. Me t`i hapur dyert e oborrit, disa persona që e kishin ndjekur…

Familja e Rexhep Lucit kërkon drejtësi në 21-vjetorin e vrasjes së tij (VIDEO)

Kompleksi banesor tek ‘Kurrizi’ në lagjen Dardania, është ndër më të njohurit e më të vjetrit në kryeqytet. Ai u…

Reagojnë të emocionuar prindërit e Nora dhe Akil Gjakovës pas medaljes së artë në Olimpiadë

Babai dhe nëna e Nora dhe Akil Gjakovës, Lunai e Elvana kanë dhënë një intervistë në RTV Dukagjini për suksesin…

Gruaja e Granit Xhakës publikon momentin emocionues kur futbollisti kthehet dhe takon të bijën.

Futbollisti i njohur, Granit Xhaka, është kthyer në shtëpinë e tij pas një periudhe të gjatë angazhimi në Euro 2020,…

Zhduket 35 vjecari nga Gjilani me nevoja të veçanta

Ramë Demiri, 35 vjeçar nga Gjilani është zhdukur që nga dita e djeshme. Familja e tij ka kërkuar ndihmën e…

Ka ndërruar jetë Delia Fiallo – skenaristja e famshme e telenovelave

Skenaristja kubane, Delia Fiallo, e cila konsiderohet si “nëna e telenovelave” ka ndërruar jetë në Miami në moshën 97 vjeçare.…

I jepet lamtumira e fundit familjes që u shua në aksident

4 anëtarët e familjes Gushi janë përcjellë këtë të shtunë në banesën e fundit. Eduart Gushi, 44 vjeç; bashkëshortja e…

Qe dy muaj i zhdukur, familja e Bedri Rexhepit ofron 20 mijë euro për ata që japin informacione

Me 8 qershor janë bërë dy muaj prej kur Bedri Rexhepi nga Lipjani është zhdukur dhe askush nuk di për…

Familja e gjen të miturin që u zhduk në Fushë-Kosovë

Është gjetur nga familjarët fëmija që ishte zhdukur në Fushë-Kosovë, raporton Gazeta Enigma. Në rrjetet sociale tashmë është publikuar një…