Aksident i rëndë mes tri veturave në Prizren, tre persona të lënduar

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot rreth orës 11:30 në rrugën “Ekren Rexha” në Prizren, ku si pasoj kanë…

Ndalohen katër shtetas të Shqipërisë në Prizren, kapen me mbi 24 mijë euro false

 Me urdhër të Prokurorisë Speciale (PS), Policia e Kosovës përkatësisht Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit, ka ndërmarr…

Arrestohet një person në Prizren pasi sulmoi seksualisht një të mitur

Është arrestuar një person dje në Prizren, pasi që dyshohet se me 7 janar e kishte sulmuar seksualisht një të…

Prizrenasit terrorizojnë të riun që shkaktoi aksident te shtëpia e tyre, e kërcënojnë me armë dhe e rrahin

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur mbrëmë pas mesnate në fshatin Grazhdanik të Prizrenit, ku një person ka shkaktuar vetaksident…

AAK në Prizren shkëput koalicionin me PDK-në: S’po na konsulton Totaj

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), dega në Prizren, ka njoftuar të mërkurën se kanë shkëputur koalicionin me PDK-në në…

Gjendet i vdekur një person në Prizren, po jetonte vetëm në një banesë

Policia e Kosovës ka njoftuar se është gjetur i vdekur një person që po jetonte vetëm në një banesë në…

Aktakuzë kundër zyrtares së Financave në Spitalin e Prizrenit, dyshohet se përvetësoi rreth 5 mijë euro

Prokuroria Themelore në Prizren, Departamenti për Krime të Rënda, ka ngritur aktakuzë kundër zyrtares së Financave në Spitalin e Përgjithshëm në…

Ky është personi i arrestuar që dyshohet se sulmoi këmbësorin me thikë në Prizren

Sot Gazeta Enigma raportoi për një ngjarje të tmerrshme të ndodhur sot në Prizren, ku pas një konflikti në komunikacion,…

Gjendet pa shenja jete një burrë në Prizren

Një burrë është gjetur pa shenja jete në Prizren. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML…

Policia del me detaje për aksidentin me tre viktima në Prizren

Tre persona kanë vdekur dhe tre të tjerë janë lënduar si pasojë e një aksidenti në Prizren, në dalje të…