144 raste të reja me COVID në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë njofton se për 24 orë nuk është regjistruar asnjë rast i vdekjes nga COVID, raporton Gazeta Enigma.…

Një viktimë dhe tri raste të reja me COVID-19 në Kosovë

Një person ka humbur jetën nga COVID-19, në 24 orët e fundit, raporton Gazeta “Enigma”.Kështu ka njoftuar Ministria e Shëndetësisë,…

19 raste të reja me COVID në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit janë regjistruar 19 raste të reja me…

MSH publikon raportin, kaq raste të reja me COVID regjistrohen në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar raportin 24 orësh sa i përket rasteve me COVID, raporton Gazeta Enigma. Gjatë këtyre orëve…

Vetëm 10 raste të reja me COVID në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se nuk është regjistruar asnjë rast i vdekjes në 24 orët e fundit, raporton Gazeta…

Asnjë vdekje dhe vetëm 20 raste të reja me COVID në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit nuk është regjistruar asnjë vdekje nga COVID, raporton Gazeta…

Dy vdekje dhe 38 raste të reja me COVID në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se janë regjistruar dy vdekje gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë, raporton Gazeta Enigma.…

Mbi dy mijë raste aktive me COVID në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se në total numri i…

Mbi dy mijë raste aktive me COVID në Kosovë

Në Kosovë janë 2 mijë e 237 raste aktive me Covid-19, raporton Express Ministria e Shëndetësisë të dielën ka publikuar…

Katër vdekje dhe 84 raste pozitive me COVID në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve janë regjistruar katër vdekje nga COVID, raporton Gazeta Enigma. Nga 3…