Ronaldo me mesazh të fuqishëm në fitoren e parë të Unitedit pas shkarkimit të Solskjaerit

Cristiano Ronaldo ka bërë një postim motivues pas fitores 2-0 të Manchester Unitedit ndaj Villarrealit. Pesë herë fituesi i Topit…

Sa do t’i kushtojë Unitedit shkarkimi i Solskjaerit

Manchester United do të detyrohet t’i paguajë një shumë të madhe Ole Gunnar Solskjaerit pas shkarkimit të bërë. Skuadra e…

Neville insiston se ishte gabim shkarkimi i Solskjaer nga United

Gary Neville ka lëshuar një deklaratë të emocionale pas shkarkimit të Ole Gunnar Solskjaer të dielën për të falënderuar ish-shokun…

Solskjaer përshëndetet me tifozët: Ishte nder të punoja për Manchester Unitedin

Sot në mëngjes, Manchester United njoftoi se ka ndërprerë bashkëpunimin me trajnerin Ole Gunnar Solskjaer. Kjo erdhi pas humbjes së…

Këta janë kandidatët kryesorë për të zëvendësuar Solskjaer te Man Utd

Drejtuesit e Manchester Unitedit tashmë kanë përpiluar një listë me pesë emra trajnerësh të njohur që mund ta marrin drejtimin…

Mblidhet bordi i Man Utd, pas debaklit nga Watford

Trajneri norvegjez, Ole Gunnar Solskjaer thuhet se ka menaxhuar ndeshjen e tij të fundit në krye të Manchester United dhe…

Solskjaer: Nuk mendoj se koha ime te Manchester United ka mbaruar

Manchester City ka triumfuar ndaj Manchester United me rezultat 0 me 2 në “Old Trafford”. Ishte një dominim i plotë…

Ronaldo – “njeriu” kyç pse Solskjaer është në bankë të Man Utd

Ylli i Manchester Unitedit, Cristiano Ronaldo nxiti bashkëlojtarët t’i besojnë trajnerit Ole Gunnar Solskjaer. Tekniku norvegjez është në presion të…

Manchester United, Solskjaer konfirmohet për “nëntorin e zjarrtë”

Në Angli tregohen tepër të kujdesëshëm, kur bëhet fjala për të marrë vendimin për të ndërprerë një projekt teknik. Është…

U turpërua nga Liverpool, kjo është deklarata e Solskjaer pas ndeshjes

Liverpool ka dërrmuar rivalin e përjetshëm, Manchester United, duke i shënuar plotë 5 gola para publikut të saj, shkruan Gazeta…