Dy të zhdukura gjatë 24 orëve të fundit

Dy vajza janë raportuar të zhdukura në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit. Policia njoftoi se në Viti, një grua…

Zhduket 55-vjeçari nga Ferizaj, familja kërkon ndihmën e qytetarëve për gjetjen e tij

Familja Idrizi nga Ferizaj po kërkon ndihmën e qytetarëve për të gjetur familjarin e tyre, Naim Idrizi, i cili kishte…

Erdhi për pushime në Kosovë, zhduket mërgimtari

Një person është raportuar si i zhdukur në polici, pasi i njëjti ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer…

Zhduket një 13-vjeçare nga fshati Bradash i Podujevës

Policia e Kosovës ka njoftuar se një vajzë nga fshati Bradash i Podujevës është zhdukur, raporton Gazeta Enigma. Në raportin…

Zhduket një grua në Ferizaj, Policia kërkon ndihmë nga qytetarët për gjetjen e saj

Bukurie Hasan Neziraj, 46-vjeçarja nga fshati Talinovc i Muhaxherëve të Ferizajt është zhdukur që nga 11 qershori i këtij viti,…

Doli për të mbledhë kërpudha në mal, zhduket 41-vjeçari nga Kaçaniku

Muhabi Islami, 41-vjeçar, nga komuna e Kaçanikut është zhdukur ditën e hënë pasi ka dalë në mal për të mbledhur…

Familja e gjen të miturin që u zhduk në Fushë-Kosovë

Është gjetur nga familjarët fëmija që ishte zhdukur në Fushë-Kosovë, raporton Gazeta Enigma. Në rrjetet sociale tashmë është publikuar një…