“Pse po i largon pijet”/ Plas sherri në lokalin “n’Tetsh” në Fushë Kosovë, theren me thikë 3 persona

Sot në orët e mëngjesit ka ndodhur një incident në lokalin “n’Tetsh” në Fushë Kosovë, ku tre persona kanë mbetur…

Prishtinë: I mituri ther aksidentalisht me thikë shokun e tij në oborrin e shkollës ‘Gjin Gazulli’

Mbajtja e armëve nga të miturit tashmë është bërë dukuri që po shqetëson prindërit dhe shoqërinë, mirëpo kjo dukuri duket…

Therri dy herë me thikë xhaxhain e vet, i shtyhet gjykimi të akuzuarit

Në mungesë të mbrojtësit të të akuzuarit D.M, avokatit Florent Latifaj është shtyrë seanca e paraparë për të premten në…

Vrasje në tentativë në Pejë: I mituri ther me thikë një 21-vjeçar

Një mosmarrëveshje mes dy të rinjve dje në fshatin Novosellë të Pejës ka eskaluar në përleshje mes tyre, ku përpos…

Theret me thikë, i mitur nga Lipjani në gjendje të rëndë shëndetësore

Një i mitur është therur me thikë gjatë ditës së djeshme në Lipjan dhe është në gjendje të rëndë shëndetësore,…

Vushtrri, pas zënkës e therr me thikë një person i dyshuari arrestohet

Policia ka bërë të ditur se ka arrestuar një person në Vushtrri, pasi I njëjti kishte therur me thikë një…

I mituri nga Peja sulmon me thikë një person

Një i mitur nga Peja ka sulmuar me thikë një person duke e goditur në dorë dhe në këmbë, shkruan…

Deçan, therri vajzen e tij me thikë

Një burrë nga fshati Prapaqan i Deçanit e ka therrur me thikë vajzën e tij. Zëdhënësi i Policisë për Rajonin…

Zvicër: Dy baxhanakët nga Kosova e sulmuan njëri-tjetrin me thikë dhe përfunduan në gjykatë

Kemi dëgjuar histori të shumta që baxhanakët kanë raporte shumë të mira mes vete. Por, kjo nuk vlen për një…

Theret një 25-vjeçar në Prishtinë

Sot (e enjte) rreth orës 14 :00, policia ka pranuar informatën për një person të lënduar në rrugën “Edit Durham”…