Theret me thikë një person në Orllan të Podujevës

Një person është therur me thikë këtë pasdite në fshatin Orllan të Podujevës. Rastin për e ka konfirmuar zëdhënësja e…

Theret me thikë një person në Prizren

Një person është therur me thikë në Vlashnje të Prizrenit, derisa tentoni të ndërmjetësojë mes tre personave. Në raportin 24…

Theret me thikë një person në Prishtinë, arrestohen dy të dyshuar

Një person në Prishtinë është therur me thikë, me ç’rast janë arrestuar dy të dyshuar dhe janë dërguar në mbajtje.…

Një mashkull ther me thikë një femër në Prishtinë

Një rast i rëndë është raportuar të ketë ndodhur dje në Prishtinë. Policia përmes raportit 24 orësh bën me dije…

Detaje nga vrasja në tentativë në Pejë, këta janë të dyshuarit që u përfshinë në rrahje ku mbetën dy të therrur

Një përleshje e përgjakshme ka ndodhur mbrëmë në qytetin e Pejës, ku si pasojë kanë mbetur të therur me thikë…

Përleshje mes të miturve në një shkollë të Lipjanit, njëri goditet me thikë e tjetri arrestohet

Një i mitur është goditur më thikë gjatë një përleshje në mes disa personave që ka ndodhur dje në Shkollën…

Përleshje në qendër të Pejës, theret me thikë një person

Një rrahje në të cilën janë përfshirë disa personave, ka ndodhur sonte në orët e vona në qendër të qytetit…

Lipjan: Therri me thikë dy persona, arrestohet i dyshuari

Një person është arrestuar mbrëmë në Lipjan, pasi dyshohet se ka therur me thikë dy persona tjerë. Siç njofton Policia,…

Therrja me thikë në lagjen “Bregu i Diellit”, arrestohet 19-vjeçari i dyshuar

Të shtunën Gazeta “Enigma” kishte raportuar se në lagjen “Bregu i Diellit” në Prishtinë dy persona kanë marrë lëndime trupore,…

Një 22-vjeçar shqiptar theret me thikë në një klub të natës në Greqi

Një 22-vjeçar është therur me thikë në orët e mëngjesit të së shtunës. Ngjarja ka ndodhur në jashtë një klubi…