Manchester Unitedi publikon formacionin zyrtar, përkundër rezultatit futet me ekipin e parë

Manchester Unitedi publikon formacionin zyrtar, përkundër rezultatit futet me ekipin e parë

Skuadra e Manchester Unitedit dhe ajo e Real Betis kanë publikuar formacionin zyrtarë të ndeshjes së sotshme në kuadër të UEFA Europa League.

Dy trajnerët publikuan 11-shën startuese, dhe ‘Djajtë e Kuq’ përkundër rezultatit në ndeshjen e parë (1-4) është futur me ekipin më të mirë.Kujtojmë që ekipi i Erik Ten Hag mposhti në ‘Old Trafford’ me rezultatin 4 me 1 ekipin spanjoll.

Related Articles