Mbyllen 45 minutat e para në tri ndeshjet e Superligës

Mbyllen 45 minutat e para në tri ndeshjet e Superligës

Kanë përfunduar 45 minutat e parë në tri ndeshjet e Superligës që po luhet në kuadër të xhiros së 26-të.Ferizaj dhe Ballkani e kanë mbyllur pjesën e parë me rezultat 0-0.

Kurse, Trepça ’89 është duke e mposhtur Dukagjinin me rezultat 1-0.

Gjilani dhe Llapi janë duke barazuar 1-1.

Në këtë ndeshje Gjilanit iu kanë lënduar dy lojtarë, Albert Dabiqaj dhe Egzon Sinani, raporton Gazeta Enigma.

Related Articles